MS-622 Extra Bikelights, світлодіодний велосипед фар та заднє світло

MS-622 Extra Bikelights, світлодіодний велосипед фар та заднє світло

Ідеальне резервне копіювання світла для попередження, як білий, так і червоний світлодіоди в наборі MS-622 можна встановити в режимі строб / спалах і прикріплюватися до задньої рамки велосипеда для максимального ефекту попередження. Нема причин не бачитись цим світлом.

Chat Now

Відомості про продукт

Легко обрізаний на 360 градусів, білі та червоні світлодіодні лампи безпеки USB можуть не мати світлодіодної лампочки із високим освітленням, а також літій-іонний акумулятор високої потужності, але вони достатньо яскраві для потреб велосипедного руху на дорозі. Обидва можуть бути прив'язані до місця посадки велосипеда і встановити на строб, переконавшись, що ви добре видимі, навіть якщо є достатня кількість міських або вуличних ліхтарів.

Завдяки міцному водонепроникному корпусу з кришкою з USB-порту, ремені кремнію та липучки також мають найвищу якість і призначені для довгих років у всіляких погодних умовах.

Кожен світло важить всього 24 г, практично не додаючи ваги на свій велосипед. За 5 годин експлуатації з єдиним зарядом ці світлофори задовольнять потреби масової більшості наших дорожніх велосипедистів за бюджетними цінами.


Білий світлодіод - 30 люмен, а червоний світлодіод - 10 літрів, обидва світла можуть бути прикріплені будь-де на вашому велосипеді, щоб забезпечити високу швидкість огляду. Акумулятор 250mAh, а також USB-акумулятор.


Вставка вмісту

Фара

Задній світло

Каучуки "о" кільця

USB-кабель

Гарантійний талон

Англійське керівництво користувача


Am2 (001) .jpg

Am3 (001) .jpg

Am5 (001) .jpg

Am6 (001). Jpg

Hot Tags: MS-622 додаткові велосипедні ліхтарі, світлодіодні велосипедні фар та заднє світло, з США, магазин, дешевий, знижки, краще, довговічні, якість, низька ціна
Супутні товари

Розслідування