Найкращий міський велосипед

Найкращий міський велосипед

Можливо, наш найкращий міський велосипедний засвічений, Seemee 60 - це нове додавання Magicshine 2018, призначене для видимості для всіх видів велосипедистів. Джерело світла - це червоні світлодіоди COB, здатні до 60 люмен максимальної потужності, розміщені з мінімалістичним, але дуже гладким корпусом із високоякісного сплаву. 3 яскравість ...

Chat Now

Відомості про продукт

Можливо, наш найкращий міський велосипедний засвічений, Seemee 60 - це нове додавання Magicshine 2018, призначене для видимості для всіх видів велосипедистів.

2.jpg

Джерело світла - це червоні світлодіоди COB, здатні до 60 люмен максимальної потужності, розміщені з мінімалістичним, але дуже гладким корпусом із високоякісного сплаву. 3 режими яскравості, високі на 30 люменів в середині 17 люмен і низький на 9 люмен. Вбудований смарт-датчик виявляє зсув у схемі переміщення, як акти затримки, гальмування та перемикання смуги, всі запускають світлодіоди, щоб забезпечити яскравіший рівень світла на 60 люмен з надзвичайно високою частотою спалаху протягом короткого періоду, забезпечуючи оточуючих пішоходів, велосипедисти та автомобілісти з адекватним візуальним попередженням.

4.jpg

З рейтингом IPX6 Seemee 60 повністю водонепроникний. За замовчуванням з коробки аксесуари включають монтажний шматок для традиційних круглих і повітряних форм місць сидіння, а також кліп для, якщо ви хочете використовувати його на сумочку, рюкзак або комір сорочки.

3.jpg

Зважування трохи більше унції і приблизно розмір срібного долара. Всі комунальні послуги були висунуті в як можна менше житла.


Hot Tags: кращий міський велосипед заднього світла, з США, магазин, дешевий, знижка, кращий, довговічний, якість, низька ціна
Супутні товари

Розслідування