Світло безпеки для велосипеда з вбудованим підвіскою

Світло безпеки для велосипеда з вбудованим підвіскою

Allty 500 - це наше нещодавно розроблене світло безпеки на велосипеді для дорожнього або дорожнього руху з вбудованим заднім світлом. Призначений для легкої ваги та зручності, він легко знімний з монтажної кронштейни після кожної їзди і заряджається через Micro-USB. Переднє світло пропонує 500 дійсних люменів світла на трохи більш теплій ...

Chat Now

Відомості про продукт

Allty 500 - це наше нещодавно розроблене світло безпеки на велосипеді для дорожнього або дорожнього руху з вбудованим заднім світлом. Призначений для легкої ваги та зручності, він легко знімний з монтажної кронштейни після кожної їзди і заряджається через Micro-USB. Переднє світло пропонує 500 дійсних люменів світла на трохи теплішу мелодію. Заднє світло можна регулювати самостійно, подвійне натискання кнопки живлення, 2 режими спалаху та постійний режим.

2.jpg

Світло підсвічуванням використовує універсальні підставки Garmin, простий поворот знімає світло з його основи для зберігання та зберігання. Залежно від вашої конкретної потреби в той час, Allty 500 може швидко підійти до ролі додаткового барного світла.

3.jpg

Коли використовується на шоломі, задній сигнал безпеки добре видно. Це може доповнити сильне світло керування для натовпу на дорозі, оскільки більшість учасників MTB не несуть задні ліхтарі. І коли вони проходять по ділянках доріг до гірських стежок і з них, значна кількість небезпеки присутня особливо для ентузіастів нічної їзди.

4.jpg

Allty 500 поставляється з монтажними рішеннями для шолома і рульової панелі з коробки. Все інтуїтивно зрозуміле та легко встановлюється, після чого вам не доведеться видаляти кріплення.


Hot Tags: Світло безпеки велосипеда з вбудованим хвістовим світлом, з США, магазин, дешевий, знижка, кращий, довговічний, якісний, низька ціна
Супутні товари

Розслідування